Gizlilik İlkesi

Bu Gizlilik İlkesi Data-Art Bilişim Tarafından gizlilik sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Data-Art Bilişim tarafından bu web sayfası üzerinden yayınlanan bilgi ve dağıtım işleminin kurlarını içermektedir.

www.databarkod.com ‘da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dagıtım ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Data-Art Bilişim’in izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Site içerisinde kullanılan ürünlerin resimleri, marka ve modelleri üretici firmanın patenti altında olup databarkod.com bu bilgileri tanıtım amacıyla kullanmaktadır. Databarkod.com sitenin içeriğini kullanıcılara haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.